Зареєстровані учасники XXIV Туру братів Стародубів станом на 11 серпня

Кат-яПрізвищеІм’яДата народженняСпортивне званняРегіон та клуб
M7ПеченюкГенадій01.01.1941Новий Розділ, Львівська обл.
M6Кучевський Михайло 10.07.1945КМСЖитомир 
М6БородаевНиколай24.12.1948МСИвано-Франковск
M5ТагієвФедір13.11.1952МСЧернівці. Bucovyna Masters
M5ПазякЙосиф09.09.1953МСЛьвів, Тандем
M5ФирсовВиктор18.03.1954МСХарьков.”ЗОЛОТЫЕ КОЛЕСА”
M5ФілоновичВіктор1954Київ
M5ШевельовВіктор06.08.1955КМСДніпро
M5УрсакиСергей07.06.1957КМСБуковина Мастерс
M5НарижнийВалерій22.10.1957МСЗапоріжжя “MASTERS”
M5РоманивРоман21.04.1957МСКривой рог
M5Процько Павло 13.09.1958МСВелоСокаль – Датський Текстиль 
M5ОбразцовВасиль26.04.1959МСХарків. “Золоті Колеса”
M5Янчиков Юрій06.08.1959МСЖитомир
M5КошелевСергей21.11.1960МСЛьвов. “Экстрим Байк”
M5ГримайлоІгор09.01.1961МСKharkiv
M5ПавловськийКостянтин05.02.1956Запоріжжя, ZP SICH
M5ПакуловЮрій06.07.1958МСДонецька обл. м. Горлівка
M5ДоронінВолодимир01.05.1957Житомирська область
M5ТитаренкоСтаніслав16.11.1953МСМКХарків-Мастерс
М5СоболєвМикола21.05.1961КМСАвангард-Волинь
M4КовалевськийМикола19.12.1963МСBukovina – masters
M4АнтоневськийВіктор16.04.1964КМСЖитомир
M4ТимцоЮрий14.03.1966КМСЛуцьк
M4СімонАнатолій30.05.1966МСНикополь
M4КулюкВасиль18.01.1967КМСЛуцьк
M4ЄрьоменкоІгор31.01.1968КМСКам’янське Дніпропетровська обл.
M4МірошніченкоВячеслав09.02.1968Вінниця, VinRC
M4БабченкоСергей26.05.1968МСМКНикополь
M4Бичихін Геннадій 06.09.1968КМСЖитомир
M4Краснов Сергій11.04.1969МС
M4ЛуцишинВалентин15.08.1971МСDnepr Masters
M4фомичевиван07.06.1968одесса.велоклуб аркадия
M4ТимошенкоОлег09.01.1964МСХаркiв
M4ІваніченкоСергій30.08.1965MetrDoor team Luck
М4БоговесовГеннадий04.11.1965КМСХарьков Мастерс
M4ФілінДмитро20.07.1968МСBFCC
M4ШуруповСвятослав22.02.1967МСBFCC
M4БерезовскийОлег25.02.1964Атлет Одесса
М4КозаченкоАндрій24.02.1970МСДніпро, VeloGO Kyiv Cycling Team
W4ПазякНадія19.12.1953КМСЛьвів, Тандем
W4НестерчукТетяна 11.11.1969КМСЖитомир
W4Радушинська Наталiя 08.05.1970КМСЖитомир 
M3КураєвВладислав12.05.1972Tristars
M3СадовськийАндрій13.12.1972КМСЛуцьк
M3ШитіковВадим23.06.1973КМСBucovyna Masters
M3ЗавадаРоман17.10.1974Київ, Leader Citron Team
M3Яценко Владимир14.05.1975КМСEurocar GRAWE Ukraine
M3КалічинськийАндрій04.06.1975КМСЛьвів Велосокаль
M3ДубинецьТарас08.02.1977МСDnepr Masters
M3СавчукРуслан 21.01.1978МСКам‘янське
M3ЛопатькоВладислав15.10.1978Харьков/ Chameleon
M3ВербицькийАндрій11.06.1981Team Sky Lviv
M3Озюнал Мустафа 08.08.1981Киев , BFCC
M3ШманьовМикола13.08.1975КМСТернопіль «Ternopil golden wheels”
M3ДибинецьОлег01.09.1975Dnepr Masters
M3МахноАндрей11.04.1976Eurocar GRAWE Ukraine
M3ШамардінАндрій06.04.1981Veloonline, Київ
M3МадінДмитро30.08.1979GCT PALMYRA
M3ХаренкоДмитро15.09.1980КМСTRITON ODESA
M3СтьожкаОлександр03.11.1975Дніпрл
M3СахненкоЄвген15.12.1981Харків, Chameleon
М3Fedorov Viktor23.12.1978МСDnepr Masters
М3Литвиненко Александр 12.06.1974Leader Citron Team ( Мелитополь)
М3СадовськийАндрій13.12.1972КМСVeloGo Kyiv Cycling Team
W3ЧенчеваНаталія07.12.1978КМСЖитомир
M2СиницяДмитро10.01.1982КМСLeader Citron Team
M2КочінОлексій19.05.1982МСChameleon
M2ВербіцькийСергій11.04.1982Odessa Arcadia team
M2ЗабілаЮрій18.05.1983Velo-Nizhyn
M2СкорийАндрій01.02.1983КМСBFCC
M2КононенкоАлексей30.03.1983Никополь
M2ГузовВіктор08.07.1984Eurocar GRAWE Ukraine
M2ПанченкоЄгор17.02.1986КМСCybro Bike
M2Бакуринський Борис01.09.1986Eurocar GRAWE Ukraine 
M2БасавроАртем03.10.1986Никополь
M2TitovMaxim20.07.1987Odessa / Arcadia
M2БережнякЯрослав28.07.1987Velo-Nizhyn
M2OlishchukOleksandr02.04.1987Odesa Arcadia
M2ФілінЄвген06.11.1990МСМКBFCC
M2ВолинецьВіталій05.07.1984Ternopil golden wheels
M2МікаєлянРуслан18.11.1991GIANT TEAM UKRAINE
M2БучкоАндрей03.06.1984МСМКБорисполь Eurocar GRAWE Ukraine
M2СолодянкінЯрослав16.05.1988Львів epiq
M2ПилипчикІгор21.02.1991Iron Team Cadence ( Хмельницький )
M2КоваленкоДмитрий20.06.1991Velobazar-Cadence90
M2Ставицкий Евгений 14.09.1988ЗМСЗапорожье 
M2ЧугуєвецьОрест26.03.1989Львів
M2Андросенко Олексій30.04.1986Одеса,GCT-PALMYRA
M2ОрловАртем04.07.1991МСBFCC
М2КарапасьМикола01.02.1988Eurocar GRAWE Ukraine
W2BondarenkoViktoriia10.07.1987МСOdessa / Arcadia
W2Тарнавчик-Чугуєвець Наталя 04.05.1990Velogo Kyiv cycling team
W2Гудима Вікторія02.09.1991Victory Cycling Club
W2АхметшинаОлена27.12.1986Sigma Software – Unicorn
W2Рангаева Анна10.02.1988Атлет Одесса 
M1РожкоДанііл30.05.2002Одеса Hoods and Drops Racing
M1ЛупійчукРоман14.10.1994Хмельницький
М1МисникОлександр 17.08.2002Velobazar-Cadence90 
М1КозаченкоСергій18.05.1994МСІрпінь, VeloGO Kyiv Cycling Team

Залишити відповідь