Вдалий вікенд маунтенбайкерів

В столиці Слобожанщини 17-19 вересня відбувся командний чемпіонат України та чемпіонат серед спортсменів до 23 років у олімпійському крос-кантрі. Змагання зібрали 111 спортсменів з 14 областей, серед яких було і п’ятеро представниць Хмельниччини.

У командному чемпіонаті срібні медалі серед жінок на дистанції у 25 кілометрів завоювали Вікторія Пархомюк та Олександра Чорна.

В категорії “дівчата” нашій Наталія Сафронюк у команді з чернігівчанкою Ольгою Светюхою вдалося перемогти титулованих місцевих спортсменок. Першою фінішну лінію перетнула Наталія, відразу за нею – Ольга. Два золота, одне з яких в актив Хмельницької області.

В чемпіонаті України з олімпійського крос-кантрі серед жінок до 23 років наша Вікторія Пархомюк стала срібною призеркою. Перемогу здобула представниця Донеччини, МСУМК Марина Алтухова. Наталія Сафронюк проїхала гонку поза конкурсом і при цьому показала другий результат.

В цей же час Хмельничанка Ірина Слободян представляла Україну у гірській (2200 м н.р.м.) багатоденній гонці в Туреччині та, здобувши три перемоги на етапах, посіла першу сходинку п’єдесталу в загальному заліку, покращивши на 80 очок особистий рейтинг у світовій класифікації.

Результат велосипедистів Хмельницької обласної школи вищої спортивної майстерності на всеукраїнському та міжнародному рівні – найкраща подяка за рішення керівництва області про придбання автомобіля для забезпечення навчально-тренувальних занять та змагань.

Вітаємо!

Залишити відповідь