Результативний початок

Нарешті розпочався сезон змагань з маунтенбайку. 121-го учасника першого чемпіонату України прийняли Чернівці. З них область представили 11 спортсменів.
На початку визначили кращих у гонці на час на дистанціях 4 кілометра та 2,6 км для наймолодших.
В результаті індивідуальних заїздів найкращими в елітних категоріях стали представники Хмельницької області. Дмитро Тітаренко – найшвидших серед чоловіків, Ірина Слободян – серед жінок. Два золота у перший день змагань.
Далі змагались у естафетній командній гонці. Ірина підсилила команду з Києва і їм вдалось випередити шість команд суперників, в тому числі потужні збірні Донецької та Харківської областей. У підсумку – перше місце та ще одне золото у Ірини Слободян.
Крос-кантрі з точки в точку стало останнім випробуванням цього вікенду. Для еліти та юніорів дистанція гонки складала 30 кілометрів. Четверо найсильніших чоловіків подолали технічно непросту, гірську трасу околицями села Валі Кузьміна менше ніж за годину і чотири хвилини. Двоє з них, Олександр Коняєв з Харкова та наш Дмитро Тітаренко у спринтерському фініші на стадіоні перетнули лінію колесо в колесо, однак судді віддали перевагу харків’янину. Дмитро завоював срібну медаль.
Жіночий п’єдестал у цьому виді заслужено зайняли три майстрині спорту України міжнародного класу з Харківської, Донецької та Хмельницької областей. Бронзову медаль завоювала Ірина Слободян.
Ще одну срібну медаль серед дівчат принесла для області Наталія Сафронюк, яка на передодні повернулась з чемпіонату на шосе. Одна з суперниць випередила її лише на секунду.
Вітаємо переможців та призерів! Так тримати!

Залишити відповідь