Чотири срібні медалі привезли молоді велосипедисти зі змагань на шосе

У місті Дніпро 23-26 липня зібралось близько 220-и спортсменів для участі у чемпіонаті України з велосипедного спорту на шосе в олімпійських видах програм та у командній гонці на час серед спортсменів 2004-2005 та 2006-2007 років народження. Хмельниччину представили 16 учасників.

Два дні першого в сезоні чемпіонату серед спортсменів цього віку пройшли без нагород для представників області. Тривалий карантин та ще й подорож у 700 кілометрів не додають сил.

Піднятися на п’єдестал вдалося у командній гонці на час. Другу сходинку та срібні нагороди вибороли троє наших дівчат: Сафронюк Наталія, Серветник Іванна та Кондрут Віолетта – разом з Вінничанкою Балюк Єлизаветою. На дистанції 15 км, вони на долі секунди випередили команду Харківської області. Перемогу здобули дівчата з Миколаївщини.

У категорії “молодші юнаки” друге місце та срібну медаль чемпіонату України завоював наш Приставчук Дмитро у складі змішаної команди.

Вітаємо призерів! Молоде покоління велосипедистів загартовується для подальшої боротьби. Бажаємо перемог у нових стартах!

Залишити відповідь