У ЛЬВОВІ СТАРТУВАВ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ВЕЛОТРЕКУ

У Львові у кінці лютого розпочався зимовий чемпіонат України з велосипедного спорту на треку . У змаганнях на старті сезону взяла участь рекордна кількість учасників – 286. Спортсмени представляли 27 команд з різних куточків України. В гості до Львова приїхала позмагатися жіноча білоруська команда з Мінська. Поруч з дорослими (жінки та чоловіки) нагороди у різних видах програми виборювали юніори, юніорки, юнаки та дівчата.
 З Хмельницької області поїхало 2 команди з одної 12   спортсменів  та в другої 5 спортсменів усі спортсмени вихованці ДЮСШ ДОН які досягли високих успіхів.
Наша жіноча збірна  команда у складі з трьох чоловік з Хмельницького виборола друге місце в командній гонці на треку, дистанція була  чотири кілометри ,дівчата  показали вперше такий результат .У складі Лазурко Ірина, Беляк Даша, Гусельникова Еліна та Львівською дівчиною зі Львова Соломією Лукачук.
Але нажаль нашим юніорам не вистачило зовсім трохи 1 секунди до призового третього місце і хлопці зайняли 4 місце у складі Герасимчука Миколи, Савчука Івана та Стецюка Вадима.
Наступного дня пройшла гонка з вибуттям . Де наш Вадим Стецюк зайняв друге місце. Завадило виграти Вадиму поломка переднього колеса . Гонщик зі Львова який посів третє місце врізався на швидкості в Вадима і вибив йому 7 спиць на передньому колесі. За що його знято з гонки і дали йому третє місце . Але шкода гонку було зупинено і хлопцям не дали можливості продовжити боротьбу за золоту медаль і наш Хмельничанин Вадим Стецюк зайняв друге місце. Чим порадував тренерів, тому що ще не разу наші юніори не брали медалі на треку по юніорам.
На наступний день серед юніорок Ірина Лазурко в парі з Білоруської юніоркою з Мінска  в гонці командний  Спрінт посіли третє місце в кваліфікації і в фіналі їхала ще одна гонщиця зі Львова Паньков Юлія . Дівчата  були на висоті і показали гідний результат і взяли бронзову медаль у цій дисципліні з результатом  39.186.
В останній день заключний змагань пройшла найцікавіша гонка Медісон. Де наші 2 пари брали участь в цій дисципліні по жінкам. Бронзовими призерами стали Еліна Гусельникова та Ірина Лазурко на дистанцій 60 кіл.
Вітаємо нашу збірні Хмельницької області з хорошим виступом і початком сезону.
 Незважаючи на велику конкуренцію, спортсмени Хмельницької області традиційно були в числі переможців, збірна команда області виборола 7 медалей, та набрала 1369 очок для нашої області.
Тренують спортсменів Тамара Довгопола ,Вікторія та Віталій Кондрут.