У Чернівцях відбулися фінали чемпіонатів у ХСО та шорт-треку

Столиця Буковини прийняла у цьому році найбільше чемпіонатів України з маунтенбайку. Саме тут було заплановано провести і всі фінальні етапи змагань у олімпійському крос-кантрі, шорт-треку та елімінаторі. Останній, в результаті змін у календарі, перенесли до Києва. Решта відбулася у Чернівцях, разом з чемпіонатом у дисципліні фокрос (4Х), з якого і почався триденний захід. Під час кваліфікації 4Х наша Ірина Слободян посіла 2 місце. У фіналі вона утримала позицію та завоювала срібну медаль чемпіонату. Останні етапи чемпіонатів з шорт-треку та крос-кантрі були сповнені відчайдушної боротьби. Кожен гонщик намагався надолужити втрати очок протягом сезону.

4 місце – Марина Калинюк (молодші дівчата),

8 місце – Зоряна Шпичко (молодші дівчата).

У командному заліку етапу серед дівчат Калинюк Юлія, Свистунова Наталія та Чорна Олександра набрали однакову суму місць зі збірною Харківської області, у нас 1+4, у них 2+3. Втім, завдяки найвищій позиції Юлії, першість все ж у нашої команди. Суттєву перевагу над суперниками отримали наші молодші дівчата. Перше місце у Кристини, Наталії, Марини та Зоряни.

Що ж вийшло за сумою етапів чемпіонату України 2018:

2004-2005 рр.н.

1 місце – Наталія Сафронюк (дві перемоги, срібло та бронза впродовж року),

2 місце – Кристина Ганжук (три срібла, дві бронзи),

Справедливо буде тут відмітити суперницю, Марію Сухопалову з Харкова, яка посіла третє місце, хоча й перемагала на останніх трьох етапах. Перші три вона доволі успішно провела у старшій групі, але про це нижче.

Наша Марина Калинюк – на п’ятому місці, Зоряна Шпичко – на дев’ятому.

2002-2003 рр.н.

1 місце – Наталія Свистунова (одне золото, дві бронзи та двічі була четвертою),

4 місце – Юлія Калинюк (золото на останньому етапі, одне срібло та одна четверта позиція). Перед Юлією, на третьому місці і опинилася, згадувана харків’янка Марія Сухопалова 2004 року народження. Їй вдалося взяти бронзу відразу у двох вікових групах. Нашим дівчатам буде з ким позмагатися у наступному році.

5 місце – Олександра Чорна (одна бронза),

2000-2001 рр.н.

5 місце – Вікторія Пархомюк (срібло, бронза та четверте місце),

жінки

5 місце – Ірина Слободян (дві срібних медалі і одне четверте місце),

чоловіки

10 місце – Дмитро Тітаренко (одне золото і одна четверта позиція).

7 місце – Зоряна Шпичко.

У командному заліку знову маємо перемогу серед наймолодших та друге місце серед старших дівчат.

За сумою виступів на етапах чемпіонату України з олімпійського крос-кантрі:

2 місце – Кристина Ганжук  (золото, два срібла і бронза). Переможниця – Марія Сухопалова з Харківського училища фізичної культури перемогла на 4-х з 5-и етапів, одну перемогу вдалося “вирвати” нашій Кристині.

3 місце – Наталія Сафронюк (два срібла і бронза),

Марина Калинюк посіла шосте місце, Зоряна Шпичко – одинадцяте.

4 місце – Наталія Свистунова (золото, срібло, четверте та п’яте місця). Перші три позиції посіли дівчата з Харкова.

7 місце – Олександра Чорна (одна бронза).

7 місце – Вікторія Пархомюк.

Еліта протягом року змагалась у Кубку України. На останньому етапі Дмитро Тітаренко завоював бронзову нагороду, а за сумою став 10-м (одна перемога і третє місце на етапах). Слободян Ірина – срібло у фіналі та 5 місце у підсумку (тричі завойовувала срібло і один раз бронзу).

Гарний результат за сезон у маунтенбайку. Враховуючи, що Дмитро успішно проїхав календар міжнародних змагань збірної України, а команді дівчат вдалося виступити у практично всіх гонках на шосе. Попереду ще один напружений вікенд. Вже завтра відбуваємо до Києва для участі у фінальній частині чемпіонату у крос-кантрі елімінаторі та міжнародних змаганнях Kyiv Capital MTB.

43231298_2117382905181020_6624665468403712000_n 0-02-04-eb4d270ac4526c95421723a3cb5465ec134bfbbeca313c1346b413758dcd7241_ff4210d1 0-02-04-d177812b2eddb7ce19989b94faf84cfd7431a51b1094c81e7ac211f70b8cf938_2bc36588 0-02-04-60cc986005524de3f709c3abeff56cedd6a5f565e29b951154166b14a2eecb31_a898d9a1