Чергові етапи чемпіонату та Кубку України у маунтенбайку

З п’ятниці по неділю в Харкові продовжилась боротьба за звання найсильніших спортсменів України 2018-го року у крос-кантрі дисциплінах. Як і в Одесі Хмельницьку область представила Ірина Слободян у категорії “жінки”.  Почали з другого етапу чемпіонату України у гонці елімінатор. Тут обійшлося без особливих успіхів, Ірина показала шостий результат.

Наступним видом була естафетна командна гонка. В команді зі спортсменів зі збірної Донецької області Ірина стала бронзовою призеркою чемпіонату України. Найшвидшими були вихованці місцевої школи вищої спортивної майстерності, другими – четверо спортсменів з Рівненської області, підсилені Катериною Набережною з Луганської області.

На останній день залишили найцікавіше – етап Кубка України у олімпійському крос-кантрі. Серед жінок у цьому виді традиційно домінувала Ірина Попова з Харкова. Наша ж Ірина також підтвердила свої амбіції у цьогорічному чемпіонаті та завоювала срібну нагороду змагань. Третьою стала, вже згадувана нами, Катерина Набережна.

Залишити відповідь