Командна бронза в активі у хмельничан

У містечку Богуслав на Київщині 24-го серпня стартував відкритий командний чемпіонат України в індивідуальній та груповій гонках серед чоловіків, жінок, юніорів та юніорок. 156 спортсменів взяло участь у одному з останніх чемпіонатів на шосе у цьому сезоні. Хмельницьку область представили троє жінок, троє юніорів та восьмеро юніорок. Варто зауважити, що рівень конкуренції у чемпіонаті серед жінок був найвищий, участь взяли усі кращі гонщиці України, не вистачало лише Ганни Соловей.

На День Незалежності жінки та юніори змагалися в індивідуальній гонці на час. Наша Христина Радіонова показала десятий час, Вікторія Мельничук – вісімнадцята, Ніна Грузевич – двадцята. З таким результатом посіли п’яте місце у командному заліку. Команда юніорів посіла лише десяте місце, оскільки всі троє фінішували не вище 33-ї позиції.

Наступного дня на дистанцію вийшли юніорки. Кращий час серед хмельничан показала Вікторія Ярошенко – четверте місце.  Вероніка Шуть – десята, решта дівчат заповнили другу десятку та у підсумку одна команда посіла п’яте, інша – шосте місце.

26-го серпня прийшов час групових гонок. В один день змагались і жінки, і юніори, і юніорки. Жінки та хлопці їхали 128 кілометрів, юніорки – трохи більше 85-и. Десяте місце у Христини Радіонової, Вікторія Мельничук – 22-а, Ніна Грузевич – 26-а. Проте, цього разу у дівчат вже четверте загальнокомандне місце. Вадим Стецюк – 36-й, Єгор Малик – 42-й. Команда залишилась без заліку, оскільки третій заліковий учасник зійшов з гонки.

У другій половині дня юніоркам все ж вдалося дістатися п’єдесталу. Вероніка Шуть фінішувала у групі лідерів та посіла п’яте місце. Трохи пізніше лінію перетнула Юлія Калинюк – шосте місце. Вікторія Пархомюк фінішувала чотирнадцятою. Одного очка не вистачило у підсумку команді щоб випередити дівчат з Дніпропетровської області. Тим не менш, Вероніка, Юлія та Вікторія завоювали бронзові нагороди командного чемпіонату України у групові гонці, не зважаючи на те, що двоє з них ще не досягли юніорського віку. Інша команда з Хмельницького у складі: Дарини Беляк, Анастасії Калашнікової, Еліни Гусельникової, Вікторії Ярошенко, Ірини Лазурко – посіла п’яте місце.


Залишити відповідь