Срібло та бронза чемпіонату України у Житомирі

У Житомирі визначили найсильніших спортсменів 1999-2000 рр.н. у індивідуальній гонці на час, індивідуальній груповій гонці та гонці критеріум.

19-го травня першу медаль для області завоювала Вікторія Ярошенко. На 78 долей секунди швидше вона проїхала дистанцію індивідуальної гонки на час за житомирянку Тетяну Ященко, але на чотири секунди поступилася гонщиці з Миколаєва і в результаті стала срібною призеркою весняного чемпіонату України. Також швидкими були Еліна Гусельникова – четверте місце, Вероніка Шуть – пяте, Дарина Беляк – сьоме.

Наступного дня змагались у груповій гонці на 60 кілометрів. Тут очки області принесли Вікторія Пархомюк, Вероніка Шуть, Еліна Гусельникова та Ірина Лазурко. Дівчата фінішували у основній групі і посіли шосте, сьоме, восьме та дванадцяте місце відповідно. Крім того, вагомий внесок у рейтинг області зробила студентка олімпійського коледжу ім. І.Піддубного Інга Северинова, яка посіла друге місце у чемпіонаті.

Допомогла Інга рідній області і у останній день – стала чемпіонкою України у гонці критеріум. Бронзову медаль у цій дисципліні привезла у Хмельницький Вікторія Пархомюк, четвертою стала Вероніка Шуть.

Залишити відповідь