Ніна Грузевич на чемпіонаті світу у Катарі

З 9-го жовтня у столиці Катару, місті Доха, триває чемпіонат світу з велосипедного спорту на шосе. Перегони проводяться на розкішному штучному острові “Перлина Катару”. Близько тисячі гонщиків з 75 країн зібрала цьогорічна першість. Єдиною спортсменкою у категорії “юніорки”, що виборола право представляти Україну у чемпіонаті, стала хмельничанка Ніна Грузевич.

14-го жовтня Ніна взяла участь у груповій гонці. Спортсменки подолали 74, 5 км з середньою швидкістю 40 км/год при температурі повітря 36 градусів. Також, особливістю дистанцій у Катарі була абсолютна рівнина, але з частими несподіваними поривами пустельного вітру. Не зважаючи на важкі умови та масове падіння під час заїзду, до фінішу дісталися 74 учасниці з 80-и. Грузевич Ніна перетнула фінішну лінію у групі з лідерами та у підсумку посіла 29-у позицію, чим вдруге після чемпіонату Європи підтвердила своє входження до тридцятки найсильніших гонщиць-юніорок світу.